Після скандалу Volkswagen починає цінову війну

21 апреля 2017, 01:13 | Автомобили
фото з АвтоОбоз
Размер текста:

Скандал навколо шахрайства компанії Volkswagen, крім перерозподілу світового ринку автомобілів може надати і позитивний вплив на споживачів - в найближчі місяці покупка нової машини тій же комплектації може обійтися набагато дешевше.

Про це пише італійська il Giornale, посилаючись на провідного експерта консалтингової компанії Frost & Sullivan по автомобільному ринку П'єтра Боджі.

"Для того, щоб не втратити свою частку ринку на користь інших виробників, Volkswagen може почати цінову війну, яка, в короткостроковій перспективі, буде вигідна споживачам", - підкреслив він.

Аналітик також додав, що "жоден виробник не може собі дозволити поставити під загрозу вартість транспортного засобу на вторинному ринку, особливо в сегменті легкових автомобілів, де попит на нові моделі безпосередньо залежить від можливостей продати вже придбані. Але в даному випадку Volkswagen буде готовий пожертвувати прибутковістю для збереження частки ринку.

Звичайно, це відіб'ється на фінансах компанії ".

Все це, підкреслює експерт, відбуватиметься в короткостроковій і середньостроковій перспективі. У той же час, розглядаючи довгострокове майбутнє, скандал з Volkswagen завдасть нищівного удару по класичною технологією двигуна внутрішнього згоряння, яка стикається зі все більш жорсткими обмеженнями на викиди в атмосферу. До 2020 року у своїх нових моделях автопром, ймовірно, зосередитися на інших видах двигунів, таких як електричні або гібридні.

По материалам: finance.obozrevatel.comДобавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ