На автосалоні в Токіо пройшла світова прем'єра Toyota S-FR

21 апреля 2017, 01:06 | Автомобили
фото з InfoCAR.com.ua
Размер текста:

Концепт Toyota S-FR - спадкоємець славних традицій легенів, орієнтованих на задоволення від водіння спортивних автомобілів Toyota. Концепт позиціонується як «вхідна» модель в лінійку спортивних автомобілів Toyota. Ключова особливість концепту - підкреслена керованість. Мета створення концепту - показати новому поколінню водіїв, яким задоволенням може бути управління спорткаром.

Кузов концепту відрізняється невеликими габаритами і неймовірно низькою вагою і при цьому забезпечує високий рівень комфорту в русі. Toyota S-FR - це не просто спортивний автомобіль. У ньому поєднуються простота компактного спорткара і гранична близькість, яка виникає між водієм і автомобілем.

У новому концепті максимально використані гідності невеликого легкого кузова спортивного автомобіля. Завдяки цієї ключової характеристиці новий концепт має відмінною керованістю і миттєво відгукується на дії водія. Ці особливості сприяють зближенню водія з автомобілем.

Відчуття єдиного цілого з автомобілем традиційно було одним з достоїнств компонування автомобіля з переднім розташуванням двигуна і заднім приводом.

Подовжена передня частина і широка задня стійка надають концепту класичний спортивний профіль, в той час як вже знайома округлість форм народжує відчуття єднання автомобіля і людини. Чи не обтяжена зайвими деталями сучасна обробка інтер'єру завершує дизайн, що підкреслює доступну простоту, природну міць автомобіля і його спортивний дух.

По материалам: carpark.ruДобавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ