Шеф-дизайнер групи Volkswagen піде у відставку

21 апреля 2017, 00:28 | Автомобили
фото з InfoCAR.com.ua
Размер текста:

Шеф-дизайнер концерну Volkswagen Вальтер де Сільва наприкінці листопада піде у відставку. Про це повідомляє Automotive News з посиланням на власні джерела, знайомі із ситуацією, які підтвердили більш ранню публікацію видання Auto & Design.

Де Сільва керував розробкою дизайну автомобілів групи Volkswagen протягом останніх дев'яти років, при цьому в цілому він пропрацював в автомобільній індустрії 42 року. За попередніми даними, відставка дизайнера пов'язана з досягненням пенсійного віку - у лютому 2016 де Сільви виповниться 65 років. За іншою інформацією, він покине «Фольксваген» через масштабної реструктуризації концерну, викликаної "дизельним скандалом».

За останні кілька місяців у відставку пішов генеральний директор «Фольксвагена» Мартін Вінтеркорн, місце якого зайняв глава Porsche Маттіас Мюллер. Замість Крістіана Клінгера, що відповідав за маркетинг і продажі в VW, призначили боса «Сеата» Юргена Штакманна.

Новим керівниками компаній Skoda і Seat стали Бернхард Майєр і Лука ді Мео, які колись були членами правління Porsche і Audi відповідно.

Також від посади усунули глав відділів дослідження і розробки марок Volkswagen, Audi та Porsche - Хайц-Якоба Нойссера, Ульріха Хакенберга і Вольфганга Хатца.

Крім того, колишнього главу «Шкоди» Вінфріда Фаланда перевели на посаду новоствореного представництва Volkswagen в Північній Америці, який об'єднав головні офіси концерну в США, Канаді та Мексиці. З цієї посади топ-менеджер пішов через два тижні після призначення.

По материалам: motor.ruДобавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ