Калькулятор утилізаційних збору. На скільки подорожчають авто?.

02 сентября 2013, 19:34 | Автомобили
фото з InfoCAR.com.ua
Размер текста:

Отже, незважаючи на віру українських громадян у щасливий випадок 1 вересня новий утилізаційний збір (читати закон) таки набув чинності і спровокував чергове зростання цін на автомобілі в Україні, як нові, так і б / у.

Для того щоб зорієнтувати наших відвідувачів у подорожчанні ввезених транспортних засобів редакція InfoCar. ua внесла формули нового податку в калькулятор розмитнення, за допомогою якого Ви зможете розрахувати вартість ввезення нового або б / у автомобіля на теріторію України.

Нагадаємо, що утилізаційний збір розраховується на основі двох фіксованих ставок - 5. 500 грн для легкових і 11. 000 для вантажних автомобілів і автобусів. Залежно від об'єму двигуна, віку і маси транспортного засобу до ставки застосовуються додаткові коефіцієнти, здатні збільшити її ще в 11 разів (для б / у автомобілів з мотором більше 3. 5 л збір становитиме 60. 500 грн).

Таблиця коефіцієнтів представлена ??в Законі.

Щоб правильно розрахувати подорожчання ввезених автомобілів для кінцевого споживача не досить просто помножити ставку на коефіцієнт. Адже фактично при купівлі авто сума збору також обкладається ПДВ (20%), а також податком у пенсійний фонд - 3-5%.

У підсумку найбільше «дістанеться» ввезених б / у автомобілів з двигуном більше 3. 5 літра і за ціною від 40. 000 $. Такі моделі можуть подорожчати на 75. 625 грн.

По материалам: infocar.uaДобавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ